شماره تماس: 71053130-021
شبکه های اجتماعی:

درباره ما

گروه فناوری ره آورد امروز

ارائه راهکارهای تخصصی برای مکانیزه کردن، ارتقای سطح کارکردی و توان عملیاتی سازمانها و کسب وکارهای مختلف تخصص ماست. دانش و تجربه ی ما فرصتی را فراهم کرده تا علاوه بر توان پوشش نیازهای خرد تکنولوژیکی کسب وکار، نیازهای کلان، جامع و استراتژیک کسب وکارها را بتوانیم پوشش دهیم و نیاز اجزای کسب و کار را با سامانه های استاندارد تحت کامپیوتر، موبایل و وب  بصورت یکپارچه پاسخگو باشیم.

همچنین ره آورد امروز با استفاده از تجارب و تخصص خود در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات، هسته ی نرم­ افزاری قدرتمند، با نام هوش تجاری ره ­آورد طراحی نموده که با استفاده از  قدرت این سامانه و با همراهی کارفرمایان پس از تحلیل جامع و آسیب شناسی محیط های کسب و کار،  راهکارهای عمومی و اختصاصی را برای ارتقا و بهبود و یا طراحی مجدد مدیریت کسب و کارها طراحی نماید.

به پاس ارائه محصولات فناوری محور در سال 1393 گواهی دانش­ بنیان خود را از معاونت فناوری دریافت نمود. ره آورد آشنایی و احاطه کاملی بر طراحی و تولید نرم­افزارهای اختصاصی دارد. روش منحصر به فرد ره آورد در سفارشی سازی نرم­افزارهای اختصاصی اصناف موجب تمایز ما از سایرین گشته است.


زمینه های کاری در حال اجرا

اتوماسیون کسب وکارهای مبتنی بر توزین کالا

سامانه هوش تجاری و مدیریت کسب وکار

طراحی سیستم های مدیریت فرآیند کسب وکار

سیستم مدیریت محتواسامانه های عمومی تحت وب


;
ارتباط با ما
  • آدرس:تهران، رسالت، بعد از مجیدیه جنوبی، نبش کوچه احمدی، پلاک 1068
  • تلفن: 02171053130 - 09360250089
  • پست الکترونیک: info@TodaySolution.ir
ارتباط با ما
تمامی حقوق این سایت برای شرکت نستوه محفوظ است. Powered by